Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


ČAPKOVIČ ANTON ALOJZ

ČAPKOVIČ ANTON ALOJZ, OFM, narodený 28. 4. 1921 v Žiline, ordinovaný 18. 8. 1945 (19. 8. 1945), 25. 8. 1936 – vstup do rehole, 26. 8. 1937 – slávnostný rehoľný sľub, 1946 - kaplán Trnava - Tulipán, 1947 -kaplán Hlohovec, 1948 - profesor náboženstva Skalica, 1950 - správca kostola Skalica, 1957 - kaplán Topoľčany, 1959 - administrátor Dolná Krupá, 1987 - na odpočinku, sekretár provincie Trenčianske Bohuslavice, 1987 – na odpočinku, sekretár provincie, k 1. 11. 1996 - na odpočinku Bošáca, 2006 – na odpočinku Hlohovec, PRÍSLUŠNÝ K TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

Zoznam kňazov okresu Topoľčany

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.